Тиждень Книги

Date: 23 березня 2021 о 15:12, Refreshed 30 березня 2021 о 14:31
57 views

З метою прищеплення любові та інтересу до книжки, дбайливого ставлення до неї, виховання потреби в читанні з 15. 03. 2021 року по 19.03. 2021 року у Грушовецькому НВК в онлайн- формі проходив тиждень дитячої та юнацької книги ″Читай! Думай! Твори!″.

План проведення тижня

Дні тижня

Назва заходів

Понеділок15.03

1день.Організаційний.

1.Онлайн- ознайомлення із планом проведення тижня дитячої книги „Читай! Думай! Твори! ”

2.Відео - перегляд книжкових виставок: „Її величність, Книга», „Книга-скарб,у ній для тебе думок і висловів квітник”,

„На хвилинку зупинись,нову книгу подивись”

КушнірВ.В.,

Вівторок 16.03

2 день. День новинок-цікавинок.

1.Онлайн –мандрівка у світ Книги „Перший крок у світ книжок ”

2. Відео- перегляд українських народних казок „Віночок казок ”

Кушнір В.В.,

Кл.керівники

Середа 17.03

3 день.Творчий.

1.Робота у майстерні дитячої ілюстрації „Мальована книга”

2.Конкурс дитячих малюнків до ілюстраціїй улюблених казок „Мій улюблений казковий  герой”

3.Майстер -клас „У книжечку на згадку зробимо закладку”.

КушнірВ.В.

Кл.керівники

Кушнір В.В.,

кл.кер. 1 класу

Четвер 18.03

4 день. Літературний.

1.″Літературний серпантин″, присвячений ювілярам року. Ознайомлення з цікавими  фактами біографії письменника, його  творчістю для дітей.

2.Перегляд відео „ Цікаві факти  з життя Т.Г.Шевченка”.

3.Онлай-вікторина „ Кращий знавець життя і творчості Шевченка”.

КушнірВ.В.

Бібліотекар,

Кл. керівники

Бібліотекар

Вч.укр. мови

та літератури

П’ятниця 19.03

5 день. Хвала книжкам, що сіють розумне, добре, вічне.

1. Онлайн- конкурс на кращого читця віршів Т.Г.Шевченка ″Нас єднає Шевченкове слово″

2.Фотоконкурс ″Селфі із улюбленою книгою″

3.Підведення підсумків тижня. Відзначення активних учасників.

КушнірВ.В.,

Вч. укр. мови

та літератури

Кл. керівники

Бібліотекар

про проведення Тижня Книги  в Грушовецькому НВК

з 15.03 по 19 .03 2021 року

Розпочався тиждень із ознайомлення із планом його проведення та із заходами, до яких можуть долучитися всі бажаючі. Дану інформацію було доведено до відома класних керівників 1-9 класів та відправлено по Viber групах кожного класу.

Учнів 1 класу було запрошено до онлайн- мандрівки у світ Книги ″Перший крок у світ книжок″. Діти розширили свої знання  про книгу, взяли участь у вікторині ″З якої казки ці рядки?″, отримали корисні поради ″Як читати та зберігати книгу″.

У відеоперегляді ″Віночок казок″ взяли участь учні 1-5 класів. Вони не тільки читали і переглядали українські народні казки, а й малювали своїх улюблених героїв, працюючи у майстерні дитячої ілюстрації ″Мальована книга″. Свої роботи на конкурс ″Мій улюблений казковий  герой″ надіслали: Веселовська Б. та Губата Аліса (1клас), Коробан Д., Ганжа С., Цуркан С., Бодянчук Б.,Рудий І.(2кл.), Котик П., Заворотна П.,Букатко К., Руда Т., Дрібна М., Мельник Н.(4кл.), Чебан В., Рудий О., Струцька К.,Заїка О. , Гаращук О., Новоселецький А., Накай А., Касько К., Яковець М., Голомашевич М.(3кл.).

Майстер- клас ″У книжку на згадку зробимо закладку″ проводився з учнями 1 класу. З великим задоволенням діти зробили чудові барвисті закладки для книжки, проявивши свою уяву, творчість та майстерність.

Учні 5-9 класів взяли участь у ″Літературному серпантині″, присвяченому ювілярам року. Діти переглянули відео ″Цікаві факти з життя Т.Г.Шевченка″. Вони ознайомилися з цікавими фактами біографії письменника, з його творчістю для дітей. Прийняли участь в онлайн-вікторині ″Кращий знавець життя і творчості Шевченка″. Активними учасниками стали такі учні: Губатий Р., Кіфірюк М., Заплітна Я., ГаращукБ., Гладкоскок Л., Заїка А.,(5 кл.), Книш Я.(6кл.), Маланчук А. та Китайгородська О.(9 кл.).

В онлайн- конкурсі  на кращого читця віршів поета Т.Г.Шевченка ″Нас єднає Шевченкове слово″ взяли участь учні 5 класу. Свої відео надіслали: Губатий Р., Кіфірюк М., Заплітна Я., Гаращук Б., Гладкоскок Л., Заїка А., Кострицький Б. та Китайгородська О. (9кл.)

Тиждень завершився фотоконкурсом ″Селфі з улюбленою книгою″. Свої роботи на конкурс представили: Веселовська Б. та Губата Аліса (1клас), Коробан Д., Ганжа С., Цуркан С., БодянчукБ.,Рудий І.(2кл.), Котик П., Заворотна П.,Букатко К., Руда Т., Дрібна І., Мельник Н.(4кл.), Чебан В.,Рудий О.,Струцька К.,Заїка О.,Гаращук О.,Новоселецький А.,Накай А.,Касько К.,Яковець М.,Голомашевич М.(3кл.)., Губатий Р., Кіфірюк М., Заплітна Я., ГаращукБ., Гладкоскок Л., Заїка А.,(5 кл.).

Слід відзначити, що найактивнішу участь  в онлайн- тижні дитячої  книги взяли учні 1-4 кл. та учні 5 класу. Хочеться також подякувати кл. керівникам вищезгаданих класів та вчителям укр. мови та літератури.

Бібліотекар                       Кушнір В.В.