Атестація -2021

Date: 23 березня 2021 о 15:37, Refreshed 30 березня 2021 о 14:36
40 views

Професійна кар’єра є складовою життєвої стратегії педагога. Вона ґрунтується на особистісному зростанні, предметному й успішному самовдосконаленні, пов’язана з наполегливою працею, досягненням реальних результатів, наповнена духовністю, супроводжується зростанням життєвого і професійного успіху, суспільного визнання, пошаною, нагородами, любов’ю вихованців.

З метою стимулювання цілеспрямованого безперервного підвищення рівня професійної компетентності педагогічних працівників, зростання їх професійної майстерності, розвитку творчої ініціативи в нашому НВК відбуваються заходи з атестації педагогічних працівників. 22 березня відбулось підсумкове засідання атестаційної комісії. Голова атестаційної комісії, директор НВК Лариса Василівна Вовчук зазначила, що відкритість і гласність перебігу атестації сприяла створенню товариських стосунків у педагогічному колективі та є потужним мотивом фахового й особистісного зростання кожного педагогічного працівника.
             Атестаційною комісією було проаналізовано існуючі та потенційні можливості кожного педагога, результативність їх освітньої діяльності в міжатестаційний період. Всі педагогічні працівники відзначились високою активністю та значними результатами методичної діяльності, фаховою та педагогічною майстерністю.
             Досконало вивчивши результати педагогічної діяльності вчителів, що атестуються, ухвалено рішення про відповідність займаній посаді та присвоєнню кваліфікаційної категорії «спеціаліст другої категорії» Котик Алісі Іванівні, вихователю підрозділу ЗДО.
           Рішенням атестаційної комісії НВК встановлено відповідність займаній посаді та присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст І категорії» вчителю української мови та літератури, зарубіжної літератури Цуркан Марині Геннадіївні.
        Члени атестаційної комісії, ознайомившись з системою роботи в міжатестаційний період вчителя української мови та літератури Мамунчак Анжеліки Миколаївни, вирішили порушити клопотання перед атестаційною комісією відділу освіти Кельменецької селищної ради  про атестацію на відповідність раніше встановленій кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «старший вчитель».
    Атестація для педагога – це важливий етап його професійного життя, точка опори для подальших здобутків і звершень на педагогічній ниві, отже бажаємо їм творчих злетів, професійних успіхів та постійного самовдосконалення!

Фотозвіт підсумкового засідання  тут:   https://drive.google.com/drive/folders/1MWCZ2-Pa6kuzKNjc-xGz0hmlBn0O3WaQ?usp=sharing